"Pouštění Jihlavky" 30.5. 2015Jako již tradičně se někteří členové zúčastní velmi zajímavé akce "pouštění řeky Jihlavky".

V sobotu 30.5.2015 dopoledne bude nadlepšen vodní stav řeky Jihlavy pod hrází Mohelno. Přidat se může kdokoliv - kamarádi, rodiče, známí...Nejedná se o naši akci, nicméně Vám rádi nabízíme možnost společného splutí - především dovezení Vás a lodí na místo.Sraz je v sobotu 30.5. 2015 v 6:30 na klubovně


(hráz se otevře v 8:00, je potřeba předem naložit lodě a materiál). Nabízíme místo v autě a na vleku - vše je nutné si předem domluvit a nahlásit se! Návrat cca v 16 hodin.

S sebou vodácké vybavení (loď, pádlo, vesta), oblečení a boty do lodi + rezervní na převlečení, jídlo na dopoledne (nebo drobné na guláš či klobásu), nějakou kačku na oběd (nebo oběd).

Případné dotazy a nahlášení Martina či Vojta


Vybavení vlastní, proto připomínám možnost zapůjčení vodáckého vybavení viz. půjčovna materiálu kde využijte poukázky z členské schůze.

Pro ty, kdo o této akci slyší poprvé, tak jde o vodáckou akci, kdy je domluveno nadlepšení vodního stavu řeky Jihlavy pod hrází Mohelno. Jedná se asi o 15 km rychlejšího úseku řeky, 3 jezy - žádný volej => velmi zajímavý úsek i akce, který dá na pevné lodi zabrat i běžným vodákům.

Šalbabová Martina Středa 27. Květen 2015 15:11

Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto článku - Váš může být první.